Acun, eşi ve kızlarıyla tatilde!
YAŞAM / 27 Ocak 2017

Önceki gün sürat teknesiyle denize açıp koyları gezen, zaman zaman sürat denemeleri yapan Ilıcalı, günün sonunda evinin bulunduğu Yalıkavak’taki iskeleye yanaştı. Burada eşi ve kızı tarafından karşılanan Ilıcalı, tansiyonu düşen bir tatilciye buz kompresi uyguladıktan sonra kızını kucağına alarak eve geçti. Acun Ilıcalı boşanmanın eşiğinden döndüğü eşi Zeynep ve kızlarıyla Bodrum sezonunu açtı ve mutlu bir şekilde tatil yapıyor.

Acun, Survivor 2016’nın ilk yarışmacısını açıkladı!
YAŞAM / 27 Ocak 2017

Survivor’da yeni sezon heyecanı başladı ve Acun Ilıcalı ilk ünlü ismi açıkladı. Her gün yeni bir isim ortaya atılırken ilk netleşen isim Yılmaz Morgül oldu. 14 Her gün yeni bir isim ortaya atılırken ilk netleşen isim Yılmaz Morgül oldu. 24 Acun Ilıcalı ilk yarışmacının adını sosyal medya hesabından duyurdu: Survivor 2016’nin ilk bombası Yılmaz Morgül. Başarılar diliyoruz. 34 44 Her gün yeni bir isim ortaya atılırken ilk netleşen isim Yılmaz Morgül oldu. Her gün yeni bir isim ortaya atılırken ilk netleşen isim Yılmaz Morgül oldu. Acun Ilıcalı ilk yarışmacının adını sosyal medya hesabından duyurdu: Survivor 2016’nin ilk bombası Yılmaz Morgül. Başarılar diliyoruz.

Acun, Yılmaz Morgül hakkında kararını verdi!
YAŞAM / 26 Ocak 2017

Acun Ilıcalı, Survivor 2016’nın en renkli yarışmacılarından biri olan Yılmaz Morgül’ü bırakmıyor. Geçtiğimiz yıl TV8’de yayınlanan ‘Rising Star Türkiye’ yarışması Haziran’da ekranlara gelecek. 14 Geçen yıl jüride Mustafa Sandal, Gülben Ergen, Demet Akalın ve Fuat Güner bulunuyordu. Yeni sezonda yarışmanın jüri üyeleri değişiyor. ‘Rising Star Türkiye’ yarışması 2016 sezonunun ilk jüri üyesi belli oldu. 24 Survivor 2016’nın en renkli isimlerinden biri olan Yılmaz Morgül, ‘Rising Star’ yarışmasında jüri üyeliği yapacak. 34 ‘Söylemezsem Olmaz’ programının yorumcularından Bircan İpek, yarışmanın jüri koltuğunda oturacak diğer isimlerin ise Emina Sandal ve Yalın olduğunu belirterek, yarışmanın sunuculuğunu da Öykü Serter’in yapacağını öne sürdü. 44 Geçtiğimiz yıl TV8’de yayınlanan ‘Rising Star Türkiye’ yarışması Haziran’da ekranlara gelecek. Geçen yıl jüride Mustafa Sandal, Gülben Ergen, Demet Akalın ve Fuat Güner bulunuyordu. Yeni sezonda yarışmanın jüri üyeleri değişiyor. ‘Rising Star Türkiye’ yarışması 2016 sezonunun ilk jüri üyesi belli oldu. Survivor 2016’nın en renkli isimlerinden biri olan Yılmaz Morgül, ‘Rising Star’ yarışmasında jüri üyeliği yapacak. ‘Söylemezsem Olmaz’ programının yorumcularından Bircan İpek, yarışmanın jüri koltuğunda oturacak diğer isimlerin ise Emina Sandal ve Yalın olduğunu belirterek, yarışmanın sunuculuğunu da Öykü Serter’in yapacağını öne sürdü.

Acun, Şeyma ve Kerimcan aynı karede!
YAŞAM / 26 Ocak 2017

Snapchat fenomeni Kerimcan Durmaz, Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı ile aynı karede görüntülenince yeni bir projeye başlayacakları söylentisi hızla yayılmaya başladı! Son dönemin sosyal medya fenomenlerinden Kerimcan Durmaz geride bıraktığımız günlerde yaptığı film sözleşmesiyle gündeme gelmişti. Son derece yoğun bir tempoda koşturan ve kazancıyla dikkatleri üzerine çeken Durmaz sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla yine çok konuşulacak. 110 Televizyon kanalı sahibi ve yapımcı Acun Ilıcalı ile bir araya gelen Durmaz, Şeyma Subaşı’nın da katıldığı bu yemekte suşilerin tadına baktı. Son derece keyifli olduğu görülen Kerimcan Durmaz’ın yemek masasında çekip paylaştığı selfiesi çok sayıda beğeni alırken aynı zamanda ilginç yorumlar da aldı. Masada Acun Ilıcalı’yı gören Durmaz’ın takipçileri bu kareye, “Kesin bir proje var” yorumunda bulundu. 210 310 410 Son dönemin sosyal medya fenomenlerinden Kerimcan Durmaz geride bıraktığımız günlerde yaptığı film sözleşmesiyle gündeme gelmişti. Son derece yoğun bir tempoda koşturan ve kazancıyla dikkatleri üzerine çeken Durmaz sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla yine çok konuşulacak. Televizyon kanalı sahibi ve yapımcı Acun Ilıcalı ile bir araya gelen Durmaz, Şeyma Subaşı’nın da katıldığı bu yemekte suşilerin tadına baktı. Son derece keyifli olduğu görülen Kerimcan Durmaz’ın yemek masasında çekip paylaştığı selfiesi çok sayıda beğeni alırken aynı zamanda ilginç yorumlar da aldı. Masada Acun Ilıcalı’yı…

Acun, Survivor 2017 ünlüler kadrosunun 3 ismini daha açıkladı!
YAŞAM / 26 Ocak 2017

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından Survivor adasında yarışacak isimleri açıklamaya devam ediyor. İşte 3 isim daha… Acun Ilıcalı Twitter hesabından Survivor 2017 kadrosunun 3 ismini duyurdu. 17 Ilıcalı, tweetinde “Şakşuka Tarık” olarak bilinen şarkıcı Tarık Mengüç’ün yarışmaya dahil olduğunu açıkladı. 27 Acun’un açıkladığı diğer iki isim ise, Yaprak Dökümü dizisi oyuncularından Seda Demir ile DJ Berna Öztürk. 37 Tarık Mengüç kimdir? Şarkıcı, söz yazarı Tarık Mengüç, 17 Ocak 1969 yılında İstanbul’da doğdu. Mengüç’e şöhret yolunu açan Şakşuka isimli şarkısı oldu. Tuğrul Şan Müzik Dershanesi’nde 5 yıl şan dersi alan Mengüç, İbrahim Tatlıses, İbrahim Erkal, Ebru Gündeş, Doğuş, Faruk K gibi isimlere vokallik de yaptı. Oyunculukta da kendisini deneyen Tarık Mengüç, 2008 yılında oynadığı “Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz” adlı filmde Roman Bekir karakterini canlandırdı. Ayrıca 2004 yılında Cennet Mahallesi TV dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldı. 47 Acun Ilıcalı Twitter hesabından Survivor 2017 kadrosunun 3 ismini duyurdu. Ilıcalı, tweetinde “Şakşuka Tarık” olarak bilinen şarkıcı Tarık Mengüç’ün yarışmaya dahil olduğunu açıkladı. Acun’un açıkladığı diğer iki isim ise, Yaprak Dökümü dizisi oyuncularından Seda Demir ile DJ Berna Öztürk. Tarık Mengüç kimdir? Şarkıcı, söz yazarı Tarık Mengüç, 17 Ocak 1969 yılında İstanbul’da doğdu. Mengüç’e şöhret yolunu açan Şakşuka isimli şarkısı oldu. Tuğrul Şan…

error: Content is protected !!