Candice Swanepoel, Malibu plajında poz verdi!
YAŞAM / 27 Ocak 2017

Candice Swanepoel, pazartesi günü California’nın Malibu plajındaydı. Victoria’s Secret çekimleri için pembe ve turuncu renklerden oluşan şık bir bikiniyle objektiflere poz veren model,tüm plajın ilgisini üzerinde topladı. Candice Swanepoel, pazartesi günü California’nın Malibu plajındaydı. Victoria’s Secret çekimleri için pembe ve turuncu renklerden oluşan şık bir bikiniyle objektiflere poz veren model,tüm plajın ilgisini üzerinde topladı. Moda haftalarının en güzel yanının arkadaşlarıyla bir araya gelmek olduğunu söyleyen Candice Swanepoel, düzgün fiziğini ise sağlıklı beslenmeye borçlu. Her zaman sağlıklı besinler tükettiğini söyleyen 25 yaşındaki model, yağlı ve sağlıksız besinler yediğinde kendini kötü hissettiğini bu nedenle de her zaman sağlıklı seçimler yaptığını belirtti. 118 218 318 418 Candice Swanepoel, pazartesi günü California’nın Malibu plajındaydı. Victoria’s Secret çekimleri için pembe ve turuncu renklerden oluşan şık bir bikiniyle objektiflere poz veren model,tüm plajın ilgisini üzerinde topladı. Moda haftalarının en güzel yanının arkadaşlarıyla bir araya gelmek olduğunu söyleyen Candice Swanepoel, düzgün fiziğini ise sağlıklı beslenmeye borçlu. Her zaman sağlıklı besinler tükettiğini söyleyen 25 yaşındaki model, yağlı ve sağlıksız besinler yediğinde kendini kötü hissettiğini bu nedenle de her zaman sağlıklı seçimler yaptığını belirtti.

Candice Swanepoel, bu pozlarla baştan çıkarıyor!
YAŞAM / 27 Ocak 2017

En popüler Victoria’s Secret modeli olduğunu kanıtlayan Candice Swanepoel, ünlü iç çamaşırı markasının yeni kataloğu için baştan çıkarıcı pozlar verdi. En popüler Victoria’s Secret modeli olduğunu kanıtlayan Candice Swanepoel, ünlü iç çamaşırı markasının yeni kataloğu için baştan çıkarıcı pozlar verdi. Geçtiğimiz hafta kendisi gibi Victoria’s Secret modelleri olan Adriana Lima, Lais Ribeiro ve Elsa Hosk’la birlikte Vogue dergisine poz veren Swanepoel, bu kez seksi bakışlarını gizemli bir maskenin arkasına gizliyor! 113 213 313 413 En popüler Victoria’s Secret modeli olduğunu kanıtlayan Candice Swanepoel, ünlü iç çamaşırı markasının yeni kataloğu için baştan çıkarıcı pozlar verdi. Geçtiğimiz hafta kendisi gibi Victoria’s Secret modelleri olan Adriana Lima, Lais Ribeiro ve Elsa Hosk’la birlikte Vogue dergisine poz veren Swanepoel, bu kez seksi bakışlarını gizemli bir maskenin arkasına gizliyor!

Candice Swanepoel, 26 yaşında!
YAŞAM / 27 Ocak 2017

Ünlü Victoria’s Secret meleği model candice Swanepoel, bugün 26 yaşına basıyor! Bu özel galeriyle seksi modelin doğum gününü kutlamak istedik… Bugün 20 Ekim ve süper model Candice Swanepoel’in 26. doğum günü! Victoria’s Secret’ın seksi meleği Candice, kameralara poz verirken kesinlikle nasıl dikkat çekeceğini biliyor. Swanepoel’in doğum gününü kutlamak için özel bir galeri hazırladık. İşte bugün doğum günü olan Candice Swanepoel’in muhteşem pozları! 118 218 318 418 Bugün 20 Ekim ve süper model Candice Swanepoel’in 26. doğum günü! Victoria’s Secret’ın seksi meleği Candice, kameralara poz verirken kesinlikle nasıl dikkat çekeceğini biliyor. Swanepoel’in doğum gününü kutlamak için özel bir galeri hazırladık. İşte bugün doğum günü olan Candice Swanepoel’in muhteşem pozları!

Candice Swanepoel, Victoria’s Secret için objektif karşısında!
YAŞAM / 27 Ocak 2017

Candice Swanepoel, Victoria’s Secret kataloğu için bir kez daha poz verdi. Ünlü iç çamaşırı markasının reklam kampanyalarında sıklıkla yer alan model Swanepoel, birbirinden güzel bikini ve mayo modellerini giyerek poz verdi. Seksi model, Victoria’s Secr Candice Swanepoel, Victoria’s Secret kataloğu için bir kez daha poz verdi. Ünlü iç çamaşırı markasının reklam kampanyalarında sıklıkla yer alan model Swanepoel, birbirinden güzel bikini ve mayo modellerini giyerek poz verdi. Seksi model, Victoria’s Secret’ın 2014 defilesinde de podyumdaki yerini almıştı! 112 212 312 412 Candice Swanepoel, Victoria’s Secret kataloğu için bir kez daha poz verdi. Ünlü iç çamaşırı markasının reklam kampanyalarında sıklıkla yer alan model Swanepoel, birbirinden güzel bikini ve mayo modellerini giyerek poz verdi. Seksi model, Victoria’s Secret’ın 2014 defilesinde de podyumdaki yerini almıştı!

Candice Swanepoel, Victoria’s Secret için poz verdi!
YAŞAM / 27 Ocak 2017

Candice Swanepoel, Victoria’s Secret’ın kış sezonu için hazırladığı katalog için objektif karşısına geçti. Markanın en popüler yüzlerinden biri olan Candice Swanepoel, 2014 yılında bir erkek dergisi tarafından en seksi kadın seçilmişti! Candice Swanepoel, Victoria’s Secret’ın kış sezonu için hazırladığı katalog için objektif karşısına geçti. Markanın en popüler yüzlerinden biri olan Candice Swanepoel, 2014 yılında bir erkek dergisi tarafından en seksi kadın seçilmişti! 116 216 316 416 Candice Swanepoel, Victoria’s Secret’ın kış sezonu için hazırladığı katalog için objektif karşısına geçti. Markanın en popüler yüzlerinden biri olan Candice Swanepoel, 2014 yılında bir erkek dergisi tarafından en seksi kadın seçilmişti!

error: Content is protected !!