ELMAELMA’dan stil tüyosu
MODA / 25 Ocak 2017

Payetli kıyafetleri günlük, rahat parçalarla birleştirerek gün içerisinde kullanabilirsiniz. Risksiz bir şıklık yakalama peşindeyseniz kombininizde tek bir payetli parçaya yer verin.  Payetli parçalar nasıl kombinlenir? Görmek için tıklayın.  Kadın ve moda sitesi ELMAELMA kadınların günlük kombinleri için stil önerileri veriyor.

ELMAELMA’dan stil tüyosu
MODA / 25 Ocak 2017

Transparan üstleri giyerken göbek probleminiz varsa onu gizleyebilmek için yüksek bel pantolon ya da etekler iyi bir kombin parçasıdır.  Sadece göbeğinizi gizlemekle kalmaz, aynı zamanda bacaklarınızı uzun ve ince gösterir. Transparan nasıl giyilir? Görmek için tıklayın. Kadın ve moda sitesi ELMAELMA kadınların günlük kombinleri için stil önerileri veriyor. Transparan kıyafetler nasıl kombinlenir?

ELMAELMA’dan stil tüyosu
MODA / 25 Ocak 2017

Kemer, belirgin bir bel hattınız olmasa bile o bölgeyi vurgulayacak ve belinizi olduğundan daha ince gösterecek bir aksesuardır.  Bu sezon, özellikle metalik kemerler moda. Size en uygun kemer hangisi? Görmek için tıklayın.    Daha kıvrımlı vücut hatları için kadınların dikkat etmesi gereken noktalar var. Sizin tercihiniz hangi aksesuardan yana?

ELMAELMA’dan stil tüyosu
MODA / 25 Ocak 2017

  Bu sezon yeni aksesuarlar çocuk odasından. Lego taşlarından tasarlanmış çantaları heryerde görmek mümkün.  2013 İlkbahar Aksesuar Dosyası için tıklayın.  Kadınların günlük kombinlerine eğlenceli parçalar katmak hakkı. Sokak stilinde sizi hareketlendirecek trendler ELMAELMA’dan!

ELMAELMA’dan stil tüyosu
MODA / 25 Ocak 2017

Bu sıralar en çok terich edilen küpe modeli; damla küpeler. Damla küpeleri kullanırken toplanmış saç modeli seçmeye dikkat edin.  Ünlü kadınların saçlarında yaptığı hatalara düşmeyin! Görmek için Tıklayın.  2013 aksesuar trendlerinde hangi küpeler var? Bu aksesuarları takarken hangi saç modellerini kullanmalı?

ELMAELMA’dan stil tüyosu
MODA / 25 Ocak 2017

Yatay ve dikey çizgiler bu yılın vazgeçilmezi olacak. Bordo-krem ve siyah-beyaz bu modanın en çok dikkat çeken kombinasyonları olarak yerini alacak. 2013 İlkbahar Trend Dosyası için tıklayın.    2013 ilkbaharında hangi trendler var? Çizgi formları olacak mı? 2013 ilkbaharına hangi renkler hakim olacak peki?

ELMAELMA’dan stil tüyosu
MODA / 25 Ocak 2017

Ekose kumaşlar, modernize edilerek bu sezon tekrar hayatımıza girdi. Drapeli ekose elbiseler, ekose kısa montlar, mini ekose elbiseler ve vazgeçilmez ekose gömlekler olarak her üründe kullanabilirsiniz. Ekose modasını görmek için tıklayın.  Ekose kumaşları sevenlere harika bir haberimiz var. Bakalım 2013 sezonunda ekoseler nasılmış!

error: Content is protected !!