Ünlü isimlerden kelebek çocuklar için anlamlı buluşma

Tedavisi olmayan bir tür su toplayan deri hastalığı olan kelebek hastalığına yakalananlar için Tülin Kanun’un ev sahipliğinde yardım gecesi düzenlendi. Yardım gecesine cemiyet, iş, siyaset ve sanat dünyası yoğun katılım gösterdi. Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle cemiyet dünyasının hatrı sayılır isimlerinden olan Çiğdem İşbilir Kurt yardım gecesi hakkında ‘’Kelebek çocukların tedavisi yok, medikal anlamda kremlerle tedavi oluyorlar ama çok üzücü çoğunu kaybediyoruz, yaptığımız resimler inşallah satılır, çocuklara bir faydası olur’’ şeklinde duygularını ifade etti.İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu , NG Güral YKB Gülsüm Güral, Tikad Başk. Nilüfer Bulut, Ajda Pekkan, Monik İpekel, Arzu Sabancı, Sibel Vatandost, Dursun Özbek, Çiğdem Kurt, Britzz Mobilya YKB Özcan Ata, Ayşe Cevahir, Berrin Güzeliş, Bülent Serttaş gibi toplumun önde gelen isimleri ‘Kelebek Çocuklar’ için ellerine fırçayı aldılar. Okan Karacan‘ın da müzayedesini yönettiği gecede, Muazzez Ersoy sahne aldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yaptığı tabloyu Onur Sürmeli ve Ayşe Cevahir ortak olarak 500 bin TL’ye Monik İpekel, kendi yaptığı tabloyu 5 bin TL’ye, Arzu Sabancı’nın yaptığı tabloyu Levent Bilek 40 bin TL’ye Bülent Serttaç’ın yaptığı tabloyu Elif Dila Konukoğlu 30 bin TL’ye Çiğdem Kurt’un yaptığı tabloyu Alper Sürücü 10 bin TL’ye Gülsüm Güral’ın yaptığı tabloyu Alper Sürücü 17 bin 500 TL’ye Nilüfer Bulut’un yaptığı tabloyu Ayşe Cevahir 100 bin TL’ye Sibel Vatandost’un yaptığı tabloyu Behruz Vatandost 20 bin TL’ye Berrin Güzeliş’in yaptığı tabloyu eşi Kerim Güzeliş 30 bin TL’ye Ayşe Cevahir’in yaptığı tabloyu Özcan Halaç 50 bin TL’ye…

Selin’in stili herkese örnek olsun!
SOKAK MODASI / 27 Ocak 2017

Selin, Taksim’de karşımıza çıktığı anda ELMAELMA Sokak Modası güzeli olacağı belliydi. Baştan aşağı tüm doğru seçimleri bir araya getirince gözlere şenlik bir kombinasyon yaratmış. Hem modadan anlıyor, hem de vücut tipinin ihtiyaçlarını çok iyi biliyor. Selin, 18 Elbise: Fındıkzade’de bir mağazaAyakkabı: Enes Selin, Taksim’de karşımıza çıktığı anda ELMAELMA Sokak Modası güzeli olacağı belliydi. Baştan aşağı tüm doğru seçimleri bir araya getirince gözlere şenlik bir kombinasyon yaratmış. Hem modadan anlıyor, hem de vücut tipinin ihtiyaçlarını çok iyi biliyor. Üstelik bu kıyafetler için bir servet de harcamamış. Asimetrik kesimli tül eteğiyle elbisesi sezonun bir numaralı trendi… Belindeki ince kemer onun kum saati görünümü kazanmasına yardımcı olmuş. Lale ayrımlı yırtmacıyla Hollywood’dan gelmiş gibi görünmüyor mu? Mükemmel seçim Selin! Ayakkabısının rengi elbisesiyle kıyaslandığında biraz yanlış kalınca işin yolunu şık bir manikürde bulmuş. Tırnaklarında nefis bir pastel mavi oje var. Bu da kombinasyondaki hatayı ustaca dengeliyor. 15 Selin’e bayılmamızın en büyük sebebiyse saçları… Çok doğal bir gölgeyle (ombre) hava kattığı saçlarında sörfçü dalgaları var. Bu dalgalar saçındaki renk geçişini de mükemmel şekilde yansıtıyor. Alnına inen ince bir retro bantla da güzelliğine güzellik katmış. Selin, umarız ki bu stilini sonsuza kadar bozmazsın. Hep güzel kal. 25 Asimetrik elbiseler bu sezonun en zengin trendini oluşturuyor. Transparan kumaşlarsa…

Gözde, ELMA’nın yeni gözdesi
SOKAK MODASI / 27 Ocak 2017

Gözde bizimle bu fotoğrafı dün paylaştı. Bugün heyecanla sizinle tanışmasını istedik. Çünkü o gerçekten stil sahibi bir kız ve muhteşem bir gülümsemesi var! Gözde, 22 Tulum: Codentry Gözde bizimle bu fotoğrafı dün paylaştı. Bugün heyecanla sizinle tanışmasını istedik. Çünkü o gerçekten stil sahibi bir kız ve muhteşem bir gülümsemesi var! Vücut tipini doğru analiz ederek sezonun en güzel trendi tulumlardan lastik drapeli bir model giymiş. Sade ve tokasız bir babet tercih edebilirdi, fakat ayağa değil ‘başa bakarak’ şık ve seksi kahkülleri karşısında hipnotize oluyoruz! Gözde platin sarısı saçları ve küt kahkülleriyle yuvarlak yüzü için mükemmel bir seçim yapmış. Saçlarının alt tutamlarında koyu bir renk var. Çılgın gölge modelleri katalogları süslerken Gözde de bu modeliyle ELMAELMA’yı süslüyor. Tarzını kutlarız Gözde! Hep güzel kal. 14 Bu sezon podyumlarda da küt kahküller vardı. Kendinize uygun kahkül modelini seçmek için tıklayın! 24 Hala bir tulum almadınız mı? En güzel tulum modelleri için tıklayın. 34 44 Gözde, 22 Tulum: Codentry Gözde bizimle bu fotoğrafı dün paylaştı. Bugün heyecanla sizinle tanışmasını istedik. Çünkü o gerçekten stil sahibi bir kız ve muhteşem bir gülümsemesi var! Vücut tipini doğru analiz ederek sezonun en güzel trendi tulumlardan lastik drapeli bir model giymiş. Sade ve tokasız bir babet tercih edebilirdi,…

Sokaklar sizin podyumunuz
SOKAK MODASI / 27 Ocak 2017

. Hazal, 21 Elbise: H&MAyakkabı: BoynerGözlük: Ray-BanŞapka: BershkaÇanta: Vintage Hazal, sezonun renklerine hakim ve elbisesiyle aksesuarları arasında harika bir uyum yakalamış. Saç kesimi de harika! Tüm dünyada festivallerin gözdesi olan şapkası da kendisine çok yakışmış. 12 22 Hazal, 21 Elbise: H&MAyakkabı: BoynerGözlük: Ray-BanŞapka: BershkaÇanta: Vintage Hazal, sezonun renklerine hakim ve elbisesiyle aksesuarları arasında harika bir uyum yakalamış. Saç kesimi de harika! Tüm dünyada festivallerin gözdesi olan şapkası da kendisine çok yakışmış.

Sokaklar sizin podyumunuz
SOKAK MODASI / 27 Ocak 2017

Hazal Kervan Yaş: 21 Elbise: H&M Ayakkabı: Boyner Gözlük: Ray-Ban Şapka: Bershka Çanta: Vintage Hazal, sezonun renklerine hakim ve elbisesiyle aksesuarları arasında harika bir uyum yakalamış. Saç kesimi de harika! Tüm dünyada festivallerin gözdesi olan şapkası da kendisine çok yakışmış. Tebrikler Hazal!     Kendinizi gösterin! Tarzınızı belirleyin, fotoğraf makinesinin karşısına geçin ve bize bir fotoğrafınızı yollayın. Unutmayın, siz stilinizsiniz!

Vay vay vay şalvara bak!
SOKAK MODASI / 27 Ocak 2017

. Cleo, 23 Tam da tasarımlarda gül desenlerinin ön plana çıktığını söylemişken! Bol paçalı ve şalvar pantolonların sezon başından beri son derece popüler olduğunu da eklersek şıklığın sebebini anlamak çok da zor değil.Cleo Vintage’dan alışveriş yapmayı seviyor. Tişörtünü oradan almış. 12 22 Cleo, 23 Tam da tasarımlarda gül desenlerinin ön plana çıktığını söylemişken! Bol paçalı ve şalvar pantolonların sezon başından beri son derece popüler olduğunu da eklersek şıklığın sebebini anlamak çok da zor değil.Cleo Vintage’dan alışveriş yapmayı seviyor. Tişörtünü oradan almış.

Vay vay vay şalvara bak!
SOKAK MODASI / 27 Ocak 2017

Cleo, 23 Tam da tasarımlarda gül desenlerinin ön plana çıktığını söylemişken! Bol paçalı ve şalvar pantolonların sezon başından beri son derece popüler olduğunu da eklersek şıklığın sebebini anlamak çok da zor değil. Cleo Vintage’dan alışveriş yapmayı seviyor. Tişörtünü oradan almış. Elimizde kameramız, şıklık peşindeyiz! Nişantaşı’nda bir ajansın önünde kayıtsız kalınamayacak bir güzelliğe denk geldik.

Sizce de Angelina Jolie’ye benzemiyor mu?
SOKAK MODASI / 27 Ocak 2017

Kameramızla güzellik yakalamaya devam ediyoruz. Bakın bugün elmaelma kimleri konuk ediyor! Kamilla, 25 Kamilla’ya Nişantaşı’nda vitrinlere bakarken rastlıyoruz. Angelina Jolie’ye benzerliğiyle de dikkatimizi çeken Kamilla ünlü markalara takıntısı olmadığını söylüyor. Üzerindekilerse Mango… 12 22 Kamilla, 25 Kamilla’ya Nişantaşı’nda vitrinlere bakarken rastlıyoruz. Angelina Jolie’ye benzerliğiyle de dikkatimizi çeken Kamilla ünlü markalara takıntısı olmadığını söylüyor. Üzerindekilerse Mango…

Sizce de Angelina Jolie’ye benzemiyor mu?
SOKAK MODASI / 27 Ocak 2017

Kamilla, 25 Kamilla’ya Nişantaşı’nda vitrinlere bakarken rastlıyoruz. Angelina Jolie’ye benzerliğiyle de dikkatimizi çeken Kamilla ünlü markalara takıntısı olmadığını söylüyor. Üzerindekilerse Mango…   Siz de kendi modanızı görüntüleyin! Tarzınızı seçin, fotoğraf makinesinin karşısına geçin ve editor@elmaelma.com adresine gönderin, tatil şansı kazanın! Ayrıntılar için tıklayın! Kameramızla güzellik yakalamaya devam ediyoruz. Bakın bugün elmaelma kimleri konuk ediyor!

Carolina poz vermeye dünden razı
SOKAK MODASI / 27 Ocak 2017

. Carolina, 23 Carolina bizi gördüğünde önce şaşırıyor, sonra hemen poz veriyor.Yazın sadece elbise giydiğini söyledikten hemen sonra ‘Markasını sormayın, kendi ülkemden aldım’, diye ekliyor. 12 22 Carolina, 23 Carolina bizi gördüğünde önce şaşırıyor, sonra hemen poz veriyor.Yazın sadece elbise giydiğini söyledikten hemen sonra ‘Markasını sormayın, kendi ülkemden aldım’, diye ekliyor.

Carolina poz vermeye dünden razı
SOKAK MODASI / 27 Ocak 2017

Carolina, 23 Carolina bizi gördüğünde önce şaşırıyor, sonra hemen poz veriyor. Yazın sadece elbise giydiğini söyledikten hemen sonra ‘Markasını sormayın, kendi ülkemden aldım’, diye ekliyor. Siz de kendi modanızı görüntüleyin! Tarzınızı seçin, fotoğraf makinesinin karşısına geçin ve editor@elmaelma.com adresine gönderin, tatil şansı kazanın! Ayrıntılar için tıklayın! Kameramızla güzellik yakalamaya devam ediyoruz. Bakın bugün elmaelma kimleri konuk ediyor!

O gerçek manken biz sokakta yakaladık
SOKAK MODASI / 27 Ocak 2017

Kameramızla güzellik yakalamaya devam ediyoruz. Bakın bugün elmaelma kimleri konuk ediyor! Tess, 26 Tess karşılaştığımız anda fotoğrafını çekeceğimizi anlıyor ve gülümsüyor. Yazın at kuyruğundan başka saç modeli kullanmadığını söyleyen Tess’in elbisesinin kumaşını kendi seçmiş ve diktirmiş. Ayakkabılarını da Nine West’ten almış. 12 22 Tess, 26 Tess karşılaştığımız anda fotoğrafını çekeceğimizi anlıyor ve gülümsüyor. Yazın at kuyruğundan başka saç modeli kullanmadığını söyleyen Tess’in elbisesinin kumaşını kendi seçmiş ve diktirmiş. Ayakkabılarını da Nine West’ten almış.

O gerçek manken biz sokakta yakaladık
SOKAK MODASI / 27 Ocak 2017

Tess, 26 Tess karşılaştığımız anda fotoğrafını çekeceğimizi anlıyor ve gülümsüyor. Yazın at kuyruğundan başka saç modeli kullanmadığını söyleyen Tess’in elbisesinin kumaşını kendi seçmiş ve diktirmiş. Ayakkabılarını da Nine West’ten almış. Siz de kendi modanızı görüntüleyin! Tarzınızı seçin, fotoğraf makinesinin karşısına geçin ve editor@elmaelma.com adresine gönderin, tatil şansı kazanın! Ayrıntılar için tıklayın! Kameramızla güzellik yakalamaya devam ediyoruz. Bakın bugün elmaelma kimleri konuk ediyor!

Emrah’ın çantasına bayılacaksınız
SOKAK MODASI / 27 Ocak 2017

Nişantaşı sokaklarında gezerken muhteşem kombinasyonuyla Emrah karşımıza çıktı, biz de kendisini sitemizde ağırlamaya karar verdik. Emrah, 24 Tişört: BeshkaŞort: Zu ElementGözlük: AoliseAyakkabı: Toms Özellikle çantasına bayıldığımız Emrah aldığı butiği hatırlamıyor. Belki de iştahlı gözlerimizi görünce bizim de gidip almamızdan korktuğu için söylememiştir! 12 22 Emrah, 24 Tişört: BeshkaŞort: Zu ElementGözlük: AoliseAyakkabı: Toms Özellikle çantasına bayıldığımız Emrah aldığı butiği hatırlamıyor. Belki de iştahlı gözlerimizi görünce bizim de gidip almamızdan korktuğu için söylememiştir!

error: Content is protected !!