Trendyol’un yeni markası ‘Milla’

26 Ocak 2017

O kadar güzel kıyafetler vardı ki, çekimde giydiğim hemen herşeyi almak istedim! Sanırım en azından yarısını aldım sanırım. Zaten mutlaka üzerimde bir yerlerde görüyor olacaksınız.

Peki çekimde bu kadar güzel kıyafetler arasından ne giyeceğimi nasıl seçtim? Seçmedim!

Çünkü bu sefer çekimde ne giyeceğime sizler karar verdiniz. İşte hikayesi…

‘Trendyol.com’ yine bir ilki gerçekleştirmiş. “Milla’nı Seç” isimli bir uygulama ile Facebook üzerinden bizzat kendi üyelerine seçtirererek giyeceklerim seçilmiş. Bir seksi bir de şirin Tülin istemişsiniz, ona göre kıyafetler seçmişsiniz. Biz de milyonlarca üyenin istediğini kırmayıp ona göre bir konsept belirledik ve fotoğrafları çektik. Fabrika stüdyolarından Ayten Alpgün bu harika fotoğrafları çekti.

tulinsahin.jpg

Peki ‘trendyol.com’ bu kadar mı yapmış? Hayır tabii ki! En fazla arkadaşını davet edenlere de hediye çekleri vermişler.

Hadi moda meraklıları, kıyafet ve aksesuarları, %90’a varan indirimlerle 15 Haziran’dan itibaren www.trendyol.com ‘dan satın almak için tıklayın.

Tülin Şahin

Türkiye’de ilk defa bir online alışveriş sitesi kendi markasını yarattı. Markanın en büyük özelliği ise sezon trendlerini hemen ürünlerine yansıtıyor olması…

Fatal error: Can't use function return value in write context in /home/bakimlikadinim/public_html/wp-content/themes/book-rev-lite/templates/bookrev_review_wrap_up_template.php on line 71