Balmain’de Yine Yeni Bir Çağ

Balmain’de Yine Yeni Bir Çağ
1 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 353 kez okundu.
Reklam

2000’lerin başlarında neredeyse batacak olan, ancak 2016 yılında Oliver Rousteing ile tekrar yükselişe geçen Balmain yine değişim peşinde. Öyle ki, 2018-2019 Sonbahar/Kış kampanyasında bunu rahatlıkla görebiliriz. İlginç tasarımları Sonbahar/Kış kampanyası için çektiği filmle dikkatleri epey üstüne çekecek gibi görünüyor.

Bilimkurgu dünyasına merhaba diyen 2018-2019 Sonbahar/Kış kampanyasının başrolünde, The Fifth Element, Resident Evil derisi gibi  bilimkurgu filmlerinin yıldızı Milla Jovovich yer alıyor.

Bu sezon da Olivier Rousteing’in kreatif direktörlüğü ile moda dünyasının taşlaşmış standartlarından tamamen uzaklaşarak  yeni bir yol izleyen Balmain, ışıltılı ve görkemli tasarımlarını fütüristik bir tema içinde yorumluyor. Kampanyanın hazırlanan deneysel filminde, 1990’lı yılların akıllara kazınan ismi Mila Jovovich’i uzay çağından ilham alan metalik elbisesiyle algının ve hareketin çizgileri aşmış, sınırları zorlayan haliyle izliyoruz.

Balmain’in  2018-2019 kampanyası, Fransız modaevinin adım attığı yeni çağa dair ilk izlenimleri inşa ediyor. Jake Nava‘nın yönetmenliğini üstlendiği “Balmain Sonbahar/Kış 2018-2019 kampanyasının çarpıcı moda filmini izlemeden geçmeyin. İlgili linki şuraya iliştiriyoruz.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git