Aşk İlişki hakkında bilgiler

Aşk İlişki hakkında bilgiler
18 Haziran 2019 tarihinde eklendi, 109 kez okundu.
Reklam

İlişkilerin korkulu rüyası, sosyal medya. Bir çok kavgalar sosyal medya yüzünden meydana geliyor. İlişkilerde genel olarak güven problemi yaşanıyor. Bir taraf mutlaka güvensizlik hissediyor. Genel de kadınlar daha çok ilgi, sevgi ve güven bekliyor. Bazı ilişkilerde ise aldatma söz konusu olabiliyor. Genel olarak erkekler aldatsa da bazı kadınlar da aldatabiliyor ve bu konu yüzünden ilişkiler zedeleniyor. Her insanın ilişkisi farklı olur ama ilişkilerin genelinin bitme sorunu neredeyse aynıdır.

Doğru kişiyi bulmak zor olabilir evet ama doğru kişiyi bulduğunuzu anlamanız da zaman alır. Doğru kişiyi bulduğunuzu anlamak için ona bazı testler yapın mesela. Sizinle tartışmak yerine eğer bir çözüm arıyorsa doğru kişi olabilir. Ama eğer sizi dinlemeden tartışıyorsa sizin için doğru insan olmayabilir.

İlişkileri gözden geçirmek için bazen ara vermek gerekir. Ara verdiğiniz zaman eğer sürekli sizi arıyorsa kanmayın, değerinizi anlamış olur fakat eskisi gibi olmayabilir.

Ona küçük sürprizler yapın. Mesela eğer karşınızda ki bir kadınsa bir demet çiçek bile yeterli olacaktır ancak yaptıklarınız hataları  asla unutmazlar. Peki karşınızda ki bir erkekse onların gönlünü almak biraz zor olabilir ama eğer sizi gerçekten seviyorsa bu durum o kadar da zor olmaz.

Peki ya ilişkilerde en sadık taraf hangi taraftır;

Tabiki de cevaplar belli genel de kadınlardır. Ama sadece kadınlar olmaya da biliyor. Bazı ilişkiler de görüyoruz ki erkekler de ilişkilerine sadık olabiliyor hepsi olmasa bile %100’ünün  %50’si ilişkilerine sadık olabiliyorlar.

Siz siz olun ilişkilerinizin kıymetini bilin 🙂

 

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git