Astroloji

Astroloji
10 Haziran 2019 tarihinde eklendi, 22 kez okundu.
Reklam

Günlük burç yorumları;

Akrep Burcu;

Gün boyu öfke ve kontrol duygularıyla yüzleşebilirsiniz. Sabah saatlerinde zihniniz dağınık. Akşam saatlerinde uzun vadeli hedefleri destekleyen olaylar gelişebilir. Gün boyu dikkat edilmesi tavsiye edilir.

İkizler Burcu;

Gün boyu eksiklerinizi giderme çabanız önem kazanıyor.  Becerilerinizi artıran konulara, olayların derin sebeplerine odaklanmak,  gün içinde gereksiz yükler almamak sizin için faydalı olur.

Yengeç Burcu;

Gün içinde özünüze dönüp sizi olduğu gibi yansıtan söylemlere ve eylemlere yoğunlaşın. Önerilere ve eleştirilere açık olun, yakınlarınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

Koç Burcu;

Bugün ilişkilerde hassasiyeti siz gösterin, esnek ve uyumlu olun. Akşam saatlerinde eksikleri gözden geçirip plan yapın, üretim biçiminize dair hedeflere yoğunlaşın.

Boğa Burcu

Gün boyu doğru anlaşılma çabası ve şefkat ön planda. Seyahat, taşınma ihtiyaçları, yaşadığınız çevrede değişim dönüşüm taşınma arzusu sizi tetikleyebilir.

Aslan Burcu;

Gün içinde telaşınız artabilir. Olayların akışını kabul edin ve pozitif düşünün olaylara iyi açıdan bakın. Üretmeye engel olan alışkanlıklarınız belirginleşiyor, öz disiplin önemli hale geliyor.

Başak Burcu;

Dikkatinizi kişisel yaratıcılığınıza odaklayarak zihin beden dengesi sağlayın.  Sabah saatlerinde ilişkilerde empatik tutumların önemi artıyor. Tepkisel tutumlardan kaçının. Kimseye kulak asmayın.

Balık Burcu;

Bugün ilişkilerde bağlılıklar ve bağımlılıklar arasındaki farkı anlayacağınız olaylar gelişebilir. Bireysel yeteneklere güvenip ilerlemek zorundasınız. Karşınızda bulunan insanları kırmamak için özen gösterin onlarda aynı şekilde sizi kırmamak için özen gösterecekler.

Kova Burcu;

Gün boyu geçici hazlara odaklanırsanız öfkeli tutumlar sergilersiniz. Kendinizi ve etrafı zorlamadan olayların akışına uyumlanın ve kavgalardan sinirden stresten uzak durmaya bakın. Akşam üstü yenilenme arzunuz karşılanıyor.

Oğlak Burcu;

Gün boyu olaylara yön verme arzunuz artıyor.  Uzun süredir peşinde olduğunuz projelerden sonuç alabilirsiniz. Akşam üstü sert söylemlerden kaçının bütün gözler üzerinizde olacak dikkat çekmemeye çalışın ve özen gösterin.

Yay Burcu;

Bugün hayatın döngülerini ve zamanlamanın kendi içindeki kusursuzluğunu anlayacağınız olaylar gelişebilir. Statü, kariyer ve sosyal bilinirlik konularında değişiklik olacağı görünüyor. Kariyeriniz için dikkatli olmanızı tercih ediyoruz.

Terazi Burcu;

Gün boyunca eksik gidermek için uğraşabilirsiniz. Fazladan sorumluluk almamaya çalışın. Olayları kendi seyrine bırakırsanız hayatın ritmini yakalayıp huzur bulabilirsiniz. Bu yüzden kafanıza bir şey takmadan hayatınıza bakmanızı öneriyoruz.

 

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git