Ekonomik ve İçinize Sinen Gelinlik Nasıl Bulunur

Ekonomik ve İçinize Sinen Gelinlik Nasıl Bulunur
28 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 154 kez okundu.
Reklam

Düğün sezonunun açılmasıyla gelinler için gelinlik telaşı başladı. İşin içine girmeyince zorlukları fark edilmiyor değil mi? Moda öyle bir hal aldı ki artık giyinmek dahi lüks olmaya başladı ,sürekli 2018 gelinlik modelleri ,ten renginize göre gelinlik modelleri, proporsiyonunuza göre gelinlik modelleri yazıları okuruz ama o güzel pahalı gelinlikleri pek çok zaman alamayız, peki hem ucuz hem de şık gelinlik bulmak mümkün mü?
Üşenmedik sizler için uygun fiyata gelinlik nasıl bulunur bunu kaleme aldık.

Şu an nereden baksanız eli yüzü düzgün gelinlik modelleri en az 4 bin TL den başlıyor ,bir gün giyilecek bir kıyafet için kimine göre gereksiz bir miktar peki ya gelinlik diktirmeyi hiç düşündünüz mü?

Mağazada ,katalogda görüp beğendiğiniz gelinlikleri güvendiğiniz bir terziye neredeyse yarı fiyatına mal ettirebilirsiniz. Bir diğer seçenek ikinci el alışveriş siteleri , elden alışveriş yapabileceğiniz bu sitelerde aynı şehirden satıcı bulursanız eğer 300-500 gibi bir fiyata çok güzel gelinlikler bulabilirsiniz sonuçta satıcı da sadece bir kere giydi içiniz rahat şekilde kuru temizleme yaptırıp kullanabilirsiniz.

Alternatif olarak yurt dışı alışveriş siteleri eğer vaktiniz varsa sizin için güzel bir seçenek olabilir tahmini 1-3 ay arasında gelir ve bir avantaj olarak sizden önce ürünü alıp giyen insanların resmini yorumlarda görüp satın alabilirsiniz.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git