Kına Gecelerinde Şıklık

Kına Gecelerinde Şıklık
11 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 266 kez okundu.
Reklam

Kadınların rüyalarını süsleyen düğün gününden önce düzenlenen en önemli gecelerden biri olan kına gecesi, kıyafetleri, ikramları, şarkıları ve müzikleriyle şüphesiz en güzel gecelerden biri oluyor. Kına gecesi kıyafet modelleri de yaz sezonununda görücüye çıkıyor. Kına gecesi elbisesi, bu gecenin en önem verilen detayı oluyor. Kına gecesi elbise modelleri 2018 senesinde de kına törenlerinin ruhuna can katıyor.

Kına Geceniz İçin Kırmızı Renge Ağırlık Verin

Kına gecelerinin abit rengi kırmızı oluyor. Aşkı, sevgiyi ve aidiyeti temsil eden kırmızı kına gecelerinde gelinlerin ilk seçimi oluyor. Hatta sadece elbise için değil, kına gecesi organizasyonunun tümüne kırmızı renk hakim olmalıdır. Kına gecesinde ne giyilir sorusuna yanıt olarak gösterilecek elbiselerin geneli kırmızı renkte ve bindallı şeklindedir.

Kına gecesinde elbise dışındaki detaylara da önem arz eder. Mendiller, mum, tül, duvak, eşarp ve altın rengi işlemeler önemli yer tutar. Abiye kına gecesi kıyafetleri genelde altın rengi işlemelerle süslenir.

Abiye kıyafet modelleri 2018 kreasyonları geleneksel kına kıyafetleri ve modern kına kıyafetleri olarak ikiye ayrılır. Bindallı modelleri geleneksel kına kıyafetleri arasında bulunur. Modern kına kıyafetlerine baktığınız zaman straplez kırmızı abiyeler, dantel işlemeli abiyeler, balık modeller, altın detaylı uzun elbiseler göz alıyor. Modern kına gecesi kıyafeti arıyorsanız vücut tipinize uygun elbiseler bulmalısınız.
Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git