Meghan Markle’ın Doğum Günü Kombini

Meghan Markle’ın Doğum Günü Kombini
6 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 162 kez okundu.
Reklam

Sussex Düşesi Meghan Markle ilk kez kraliyet üyesi olarak doğum gününü kutladı. 37. Yaş gününe nasıl bir kıyafetle katılacağı merak konusu olan Markle, yine sade ve rafine stilinden ödün vermedi. Tek parça kıyafet aldatmacasıyla bir etek ve blüz tercih eden Sussex Düşesi Meghan Markle merak edenleri kendine oldukça hayran bıraktı.

Pileli ve blok renkli elbise tercihini Club Monaco’dan ayakkabı seçimini Aquazzara’dan ve şapkasını ise ise Çılgın Şapkacı olarak bilinen Philip Treacy’den taraf yaptı. Böylece kraliyet ailesinin en yeni üyesi yine takip edenlerini  kendine hayran bırakmayı başardı.

En yakın arkadaşı Charlie Van Straubenzee’nin düğününe sağdıç olarak katılan Prens Harry’i doğum günü olmasına rağmen yalnız bırakmayan Meghan Markle, böylesine özel iki kutlamayı da tek bir stille atlatmayı başardı.

Sosyal medya üzerinden de pek çok kutlama alan Sussex Düşesi, kraliyet ailesinin resmi sosyal medya hesabından kutlamaları içten mesajıyla yanıtladı. İngiliz kraliyet ailesinin resmi Instagram hesabı da Meghan Markle ve Kraliçe Elizabeth’in meşhur karesini  paylaşarak Sussex Düşesi’nin 37. Doğum gününü kutlamayı atlamadı.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git