Spor Yparken Kullanabileceğiniz Şık ve Rahat Saç Modelleri

Spor Yparken Kullanabileceğiniz Şık ve Rahat Saç Modelleri
12 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 160 kez okundu.
Reklam

Yazın devam etmesi sebebiyle fit bir görünüme kavuşmak için her zamankinden daha fazla spor yapar olduk. Hafta sonu tatilinde, işten sonra bazen de öğle aralarında. Neredeyse her gün zaman ayırdığımız sporda en büyük sorunlarımızdan biri de saçlar. Spor sırasında dağılan ve terden ensemize yapışan saçlar kimsenin hoşlanmadığı bir durum. 

Rahat ve Enerji Dolu ; Fularlı Topuz

Spor yaparken en çok kullanılan model tartışmasızdır ki hayat kurtaran topuzlar! Peki bu topuzlara 2018’in favori saç aksesuarları arasında yer alan fularları eklesek nasıl olur? Sıkı toplanmış bir at kuyruğunu kıvrımlarla bandana kullanarak topuza dönüştürmek gayet pratik ve şık ve rahat olacaktır. Öyle ki yoga ve pilates gibi fazla hız ve hareket istemeyen sporları yapanlar için fularlı topuzlar hem kolaylık sağlayacak hem de değişik bir hava katacaktır.

Hem Moda Hem Tarz: Fularlı Yarım Topuz

Eğer saçlarınızın tamamını toplamak istemiyor, tam topuzu yüzünüze yakıştırmıyorsanız son yılların en trendi yarım toplanmış topuzlara bandanayı sararak kullanabilirsiniz. Rutinin dışında cool olduğu kadar da hoş bu modeli kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Tüm Sporcuların Sık Tercihi: Örgülü Atkuyruğu

Topuzu sevmiyor, kendinize yakıştırmıyor ve fularları sarmakla uğraşmak istemiyorsanız sizlere tüm sporcuların sık tercihi örgülü at kuyruğunu tavsiye ediyoruz. Örgülü at kuyruğu özellikle tenis, basketbol, voleybol gibi anlık hızlı hareketler isteyen sporları yaparken kullanabileceğiniz en rahat modellerden biri. Bu modele ise yine 2018 trendleri arasında yer alan saç ipleri değişik bir hava katıyor. Saçınızı tepeden at kuyruğu yaparak sıkı bir şekilde toplayın ve lastik tokayla bağlayın. Ardından at kuyruğu yaptığınız saçınızın arasında saç ipi ekleyerek örmeye başlayın. Çeşitli renklerdeki ipler örgünüze hoş bir görünüm ve canlılık kazandıracak. Sade olsun isterseniz saçlarınızı örmeden sadece atkuyruğu da yapabilirsiniz.

Daha Sportif ve Derli Toplu: Balıksırtı Örgüler

Balıksırtı örgüyü bilmeyen yoktur. Spor yaparken derli toplu bir görünüm istiyor üzerine daha da sportif görünmeyi hedefliyorsanız, balıksırtı örgüler tam size göre! Saçınızı tepeden başlayarak saçın tamamını alacak şekilde aşağı doğru açıkta hiç saç bırakmadan örebilir sporda sizi rahatsız etmeyecek bir saç modeli seçebilirsiniz. 

Kullanışlı ve Asil: Bob Kesim Saçlar

Tüm bu modeller hoşunuza gitmediyse bunların dışında hem sporda hem de günlük hayatta rahatça kullanabileceğiniz pratik bir model önerimiz daha var; Bob kesim saçlar. Kullanışlı olduğu kadar da asil duran kısa kesimler yüz şeklinize uygun olarak kestirebilir, spor yaparken hem rahat hem modern görünebilirsiniz.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git