Süet Etek Kombini

Süet Etek Kombini
11 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 234 kez okundu.
Reklam

Dünün modası geçmiş ürünlerinin bugünün modası olmasına tam alışmışken kışın giyilecek ürünlerin yazın da vitrinleri süslediğini görmek her ne kadar şaşırtıcı gelse de alışma sürecimiz oldukça hızlı oluyor. Her ne kadar son yıllarda yükselen trendine karşın kışın giyilmesine alışık olsak da süet etekler yaz aylarının da popüler parçaları arasında çoktan yerini aldı. Tüm vitrinlerde yerini alan süet etekler, günümüzde yaz aylarında da kullanabilmektedir. Süet eteğin yaz modası arasına girmesi ile bize düşen bu eteklerinizi nasıl ve neyle kombin yapılacağı konusunda sizlere yardımcı olmak. 

Süet Etekler Nasıl Kombinlenir?

Süet etek üstüne ne giyilir sorusunu kış mevsimi için sorsanız cevabımız şüphesiz kazaklar olacaktır. Özellikle balıkçı yaka kazaklar ile süet etekler muhteşem bir uyum sağlamaktadır. İçinde bulunduğumuz mevsim gereği yaz aylarında süet etekleri nelerle kombin edebileceğinizi açıklamak yerinde olacaktır. Kot gömlekler, kısa kollu ve askılı tişörtler, salaş gömlek ve tişörtler süet eteklerin üzerinde kullanabileceğiniz parçalar arasında yer almaktadır. Etek renginize göre saydığımız kıyafetler ile şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Süet Eteklerle Renk Uyumu Nasıl Sağlanır?

Süet etekte en çok seçilecek renkler kahverengi ve siyahtır. Kahverengi süet etek kombinleri için beyaz, siyah ve açık mavi üstler seçebilirsiniz. Tercihleriniz tek renk olabileceği gibi beyaz üstüne siyah çizgili tarzı modeller ile kombinleri çeşitlendirebilirsiniz. Siyah süet etek kombinleri için beyaz rengi tercih edebileceğiniz gibi gri, gümüş ve buz mavisi renklerini seçebilirsiniz. İster gömlek isterse tişört olsun, yaz aylarında süet eteğinizle belirttiğimiz renklerin birlikte kullanımı size şık bir kombin oluşturma imkanı sunacaktır.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git