Uygulaması kolay güzellik ipuçları

Uygulaması kolay güzellik ipuçları
13 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 170 kez okundu.
Reklam

Pırıl pırıl sağlıklı bir cilde sahip olmak ve her zaman bakımlı görünmek her kadının hayali. PembeNar olarak en tembel anlarınızda bile işinize yarayıp, hayatınızı kolaylaştıracak güzellik ipuçlarını siz sevgili okuyucularımız için bir araya getirdik.
Uygulaması kolay güzellik ipuçları

Çatlamış ve kuru dudaklar 

Çatlamış ve kuru dudakları onarmak için pahalı dudak fırçaları ya da dudak balsamlarına harcama yapmak yerine etkili çözümü kendiniz bulabilirsiniz. Dudaklarınızı yumuşatmaya yardımcı olması için şunları yapın: 3-5 dakika boyunca diş fırçası yardımıyla diş macunu ve bal ile dudaklarınızı fırçalayın. Hareketleriniz yumuşak ve hafif olmalı. 

Uygulaması kolay güzellik ipuçları

Kuru ve çatlak topuklar 

Kuru ve çatlak topuklarla karşı karşıyaysanız size önereceğimiz basit bir yöntemimiz var. Limon kuru ve çatlak topuklarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. 

Malzemeler 

Bir yarım limon ve nemlendirici krem 
Limonu kesmeniz, topuğunuza koymanız ve bir çorapla örtmeniz gerekiyor. Nemlendirici krem, işlemin sonuçlarını mühürlemeye yardımcı olur. Bu işlemi topuklarınızı limon dilimleriyle ovarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulaması kolay güzellik ipuçları

Yüzdeki tüylerden kurtulmak için 

Size bütçenizi yormayacak, Hintli kadınların kullandığı bir yöntemi söylüyoruz! 2 yemek kaşığı zerdeçal ve eldiven. Zerdeçal ve suyu karıştırın ve macunu tüyleri çıkarmak istediğiniz bölgelere uygulayın. Güzelce dağıttıktan sonra yaklaşık yarım saat bekletin ve sonra soğuk suyla yıkayın. Birkaç seanstan sonra tüyle daha ince hale gelecek ve sonra tamamen yok olacak. 

Uygulaması kolay güzellik ipuçları

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git