Yaz 2019 Abiye Elbise Modası

Yaz 2019 Abiye Elbise Modası
28 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 123 kez okundu.
Reklam

En güzel abiye elbise modelleri 2019 vitrinleri süslemeye başlayacak. Yazın gelmesiyle beraber nişan, düğün, kına, mezuniyet gibi özel geceler için abiye arayışları başlıyor. Genç hanımlar da bu senenin trend abiye modellerini inceliyor.

Çiçek Desenleri Bu Yazın Modası

Değişik abiye elbise modelleri arayışınız varsa bu senenin trendi olan çiçek desenlerine bakabilirsiniz. Baharın gelişiyle beraber renkli çiçekler ve iki parça takımlar kadınların dolaplarında yerlerini alacak.

Balık Etek Modelleri

Balık abiye elbise modelleri yerini artık balık eteklere bırakıyor. Alt ve üst takımlardan oluşan ikili abiyeler bu sene moda olduğu için balık etekler ilgi çekiyor. Deniz kızı eteği olarak da bilinen bu modeller özellikle pastel tonlarında kullanılıyor.

Sırt Dekoltesi Trendi

Şık abiye modelleri 2019 senesinde sırt dekolteleri ve ikili takımlarla kendisini gösteriyor. Yakaların kapandığı modellerde sırt dekolteleri göz dolduruyor. Dekolteyi sırtta vermek isteyenler için bu abiyeler sezonun modası arasında yer alıyor.

Şeffaf Etek Uçları

Uzun nişanlık elbise modelleri 2019 kreasyonlarında şeffaf etek uçları oldukça trend. Uzun ya da kısa abiye modelleri arasında kararsız kalanlar için epey ideal bir seçim olan şeffaf etek uçlarına sahip abiyeler genç kızlar için yeni bir trend. Gece elbiselerinde sıklıkla tercih edildiği için şeffaf etek uçlarını tüller ve taşlar donatıyor. Özellikle soft renkler ya da gece mavisi ve zümrüt yeşili gibi iddialı renkler de bu modeller için tercih ediliyor.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git